Trendhopper Riga Eetkamerstoel
Trendhopper Riga Eetkamerstoel
| Artikelnummer | 1733041 |
| Breedte | 53 cm |
| Hoogte | 88 cm |
| Diepte | 65 cm |
| Zithoogte | 53 cm |
| Zitdiepte | 44 cm |
| Zitbreedte | 53 cm |
| Kleur | Natural |
| Kleur onderstel | Beige |
| Merk | Trendhopper |
| Woonstijl | Modern |
Eijerkamp vertelt over Trendhopper Riga Eetkamerstoel
Eetkamerstoel Riga van Trendhopper is een elegante toevoeging aan de eethoek met een tijdloze uitstraling. De rugleuning heeft een kenmerkende vorm met de subtiel gebogen rugleuning dat de ideale zithouding ondersteunt en een harmonieus design creërt. In combinatie met de zitting loopt licht af naar achteren, waardoor een comfortabele en ontspannen zit ontstaat.
Riga is volledig naar wens samen te stellen. De stoel is verkrijgbaar in diverse stofferingen en kleuren, zodat deze moeiteloos aansluit bij jouw interieur. Daarnaast heb je keuze uit verschillende onderstellen, zoals een kruispoot, 4-poot of draaionderstel.
Vraag online direct een offerte aan voor eetkamerstoel Riga uit de collectie van Trendhopper & ontdek de perfecte eetkamerstoel voor jou!
Eijerkamp Garantie & Service
Jarenlang woonplezier met standaard 2 jaar gratis garantie volgens de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW). Eijerkamp verlengt de CBW garantie gratis naar 5 jaar garantie op de constructie van meubels. Naast de CBW en Eijerkamp garantie is, tegen een aantrekkelijke meerprijs, 7 jaar All in House garantie mogelijk op o.a. vlekken, beschadigingen en constructie. De zekerheid van kwaliteit. Nu én straks. Lees meer
(On)bezorgd in huis
Alle Eijerkamp meubels worden bij je thuis bezorgd met de Eijerkamp Drempelservice. Direct genieten van je nieuwe meubel(s)? Kies dan voor de Eijerkamp Bezorgservice! Twee professionele Eijerkamp bezorgers pakken jouw nieuwe meubels met zorg uit en plaatsen ze op elke gewenste plek in huis, inclusief montage (excl. zelfmontage meubels, muurmontage en montage van lampen), viltjes en gratis onderhoudsadvies. Het verpakkingsmateriaal nemen we mee terug om te recyclen. Lees meer

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!


















