Trendhopper Auro Eetkamerstoel
Trendhopper Auro Eetkamerstoel
| Artikelnummer | 1733033 |
| Breedte | 55 cm |
| Hoogte | 88 cm |
| Diepte | 68 cm |
| Zithoogte | 49 cm |
| Zitdiepte | 45 cm |
| Zitbreedte | 49 cm |
| Materiaal | Stof Wells |
| Kleur | Natural |
| Kleur onderstel | Zwart |
| Merk | Trendhopper |
| Woonstijl | Modern |
Eijerkamp vertelt over Trendhopper Auro Eetkamerstoel
Eetkamerstoel Auro van Trendhopper is een moderne stoel met een luchtig en elegant design. De licht oplopende rugleuning en het ranke silhouet zorgen voor een comfortabele zit, waardoor de stoel geschikt is voor lange momenten aan de eettafel. De gecapitonneerde naad op de rugleuning geeft het ontwerp een verfijnd detail en een eigentijdse uitstraling.
Auro is volledig naar wens samen te stellen. De zitting is mogelijk in diverse stofferingen en is er keuze uit verschillende onderstellen, zoals een 4-poot, kruispoot of draaipoot, voor een persoonlijke en passende uitstraling aan tafel. Hiermee kies je de perfecte uitvoering die past bij jouw eetruimte.
Vraag online direct een offerte aan voor eetkamerstoel Auro uit de collectie van Trendhopper & vorm jouw perfecte stoel samen!
Eijerkamp Garantie & Service
Jarenlang woonplezier met standaard 2 jaar gratis garantie volgens de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW). Eijerkamp verlengt de CBW garantie gratis naar 5 jaar garantie op de constructie van meubels. Naast de CBW en Eijerkamp garantie is, tegen een aantrekkelijke meerprijs, 7 jaar All in House garantie mogelijk op o.a. vlekken, beschadigingen en constructie. De zekerheid van kwaliteit. Nu én straks. Lees meer
(On)bezorgd in huis
Alle Eijerkamp meubels worden bij je thuis bezorgd met de Eijerkamp Drempelservice. Direct genieten van je nieuwe meubel(s)? Kies dan voor de Eijerkamp Bezorgservice! Twee professionele Eijerkamp bezorgers pakken jouw nieuwe meubels met zorg uit en plaatsen ze op elke gewenste plek in huis, inclusief montage (excl. zelfmontage meubels, muurmontage en montage van lampen), viltjes en gratis onderhoudsadvies. Het verpakkingsmateriaal nemen we mee terug om te recyclen. Lees meer

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!


















