Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
| Artikelnummer | 1544226 |
| Breedte | 7 cm |
| Hoogte | 18 cm |
| Diepte | 14 cm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | wit |
| Montage | Zelfmontage |
| Watt | 60 |
| Fitting | E27 |
| Merk | It's about RoMi |
| Woonstijl | Industrieel, Modern |
Wandlamp Madrid heeft een simpel maar stijlvol design. Madrid komt uit de City Lights collectie van its about RoMi en is geschikt voor ieder interieur. De lamp is leuk voor in bijvoorbeeld de woonkamer maar is ook handig als leeslamp naast het bed. Tevens is de lamp beschikbaar in het zwart en als tafellamp of vloerlamp. De lamp wordt geleverd zonder lichtbron.
Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
Kleinere woonitems (o.a. max. vier stoelen, bijzettafels, kussens en accessoires) worden lekker snel bij je thuis bezorgd via de post voor €9.95. Zodra je bestelling ons Eijerkamp magazijn heeft verlaten, volg je deze op de voet met Track & Trace van de vervoerder.

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!