Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
| Artikelnummer | 1586675 |
| Breedte | 18 cm |
| Hoogte | 14 cm |
| Diepte | 7 cm |
| Materiaal | IJzer |
| Kleur | Goud |
| Montage | Zelfmontage |
| Watt | 60 |
| Fitting | E27 |
| Merk | It's about RoMi |
| Woonstijl | Hotel Chique |
Wandlamp Madrid is een stijlvol item uit de collectie van Its about RoMi. De goudkleurige lamp is vervaardigd uit ijzer, en kan ook gebruikt worden als leeslamp. De Madrid heeft een strak design, en zorgt voor sfeervol licht. Voorzien van een E27 fitting.
Wandlamp Madrid van Its about RoMi is ook verkrijgbaar in de kleur zwart en wordt exclusief lichtbron geleverd.
Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
Kleinere woonitems (o.a. max. vier stoelen, bijzettafels, kussens en accessoires) worden lekker snel bij je thuis bezorgd via de post voor €9.95. Zodra je bestelling ons Eijerkamp magazijn heeft verlaten, volg je deze op de voet met Track & Trace van de vervoerder.

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!