Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
| Artikelnummer | 45494/03/65 |
| Breedte | 110 cm |
| Hoogte | 150 cm |
| Diepte | 22 cm |
| Materiaal | Glas, Metaal |
| Kleur | Goud |
| Uitvoering | 3-lichts |
| Montage | Zelfmontage |
| Watt | 40W |
| Snoerlengte | 92 |
| Fitting | E27 |
| Merk | Lucide |
| Woonstijl | Hotel Chique |
Breng sfeer in huis met hanglamp Joanet van Lucide. Joanet is een chique lamp die een vleugje karakter toevoegt aan elke ruimte. De lamp bestaat uit drie lichtbronnen die worden gemaakt uit hoogwaardig glas en metaal. De gouden kleur en het klassieke design geven de lamp haar luxe uitstraling. Naast getoond model is hanglamp Joanet tevens verkrijgbaar in diverse andere uitvoeringen.
Shop hanglamp Joanet uit de collectie van Lucide nu exclusief online!
Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
Kleinere woonitems (o.a. max. vier stoelen, bijzettafels, kussens en accessoires) worden lekker snel bij je thuis bezorgd via de post voor €9.95. Zodra je bestelling ons Eijerkamp magazijn heeft verlaten, volg je deze op de voet met Track & Trace van de vervoerder.

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!