Petite Friture Neotenic Tafellamp
Petite Friture Neotenic Tafellamp
| Artikelnummer | 1693028 |
| Breedte | 18 cm |
| Hoogte | 26 cm |
| Lengte | 18 cm |
| Materiaal | Glas, Keramiek |
| Kleur | Cherry |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Merk | Petite Friture |
| Woonstijl | Design, Modern |
Eijerkamp vertelt over Petite Friture Neotenic Tafellamp
De Petite Friture Neotenic tafellamp valt op door de speelse, organische vormen en sculpturale uitstraling. De combinatie van keramiek en mondgeblazen glas zorgt voor een warm en sfeervol lichteffect in de woonkamer, slaapkamer of op een dressoir. Dankzij het opvallende ontwerp krijgt iedere ruimte een eigentijds karakter met een artistieke touch.
Vraag een offerte aan voor de Petite Friture Neotenic tafellamp en ontdek de diverse mogelijkheden.
Extra snel via de post
Kleinere woonitems (o.a. max. vier stoelen, bijzettafels, kussens en accessoires) worden lekker snel bij je thuis bezorgd via de post voor €9.95. Zodra je bestelling ons Eijerkamp magazijn heeft verlaten, volg je deze op de voet met Track & Trace van de vervoerder.

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!












