Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
| Artikelnummer | 1732384 |
| Breedte | 45 cm |
| Hoogte | 34 cm |
| Diepte | 36 cm |
| Materiaal | Berkenhout |
| Kleur | Natural Birch |
| Watt | 20 |
| Snoerlengte | 200 |
| Fitting | E27 |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Merk | Secto Design |
| Woonstijl | Design, Scandinavisch |
Hanglamp Adilo van Secto Design is een uitgesproken ontwerp dat vanuit iedere invalshoek een ander beeld laat zien. De lamp is in 2025 ontworpen door industrieel ontwerper Ilkka Kauppinen en kenmerkt zich door het gedraaide design, waarmee een bijzonder lichtobject ontstaat in de woonruimte. Wanneer de lamp brandt, ontstaat een speels lichtpatroon dat zorgt voor een karaktervolle en dynamische uitstraling.
De hanglamp is vervaardigd uit licht beukenhout, wat niet alleen bijdraagt aan een warme lichtverspreiding, maar ook een luchtig gevoel creëert in het interieur. De natuurlijke tint en het verfijnde ontwerp sluiten naadloos aan bij de principes van Scandinavisch design.
Bestel hanglamp Adilo uit de collectie van Secto Design nu direct online!
Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
Kleinere woonitems (o.a. max. vier stoelen, bijzettafels, kussens en accessoires) worden lekker snel bij je thuis bezorgd via de post voor €9.95. Zodra je bestelling ons Eijerkamp magazijn heeft verlaten, volg je deze op de voet met Track & Trace van de vervoerder.

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!